Novinky

Vánoce - nápady, postřehy a trendy tipy na vánoční nehty

Nápady, postřehy a trendy tipy na vánoční nehty.

Dobrý den,

Období svátků je téměř tady a jak lépe se naladit na sváteční atmosféru než úpravou nehtů? Vánoční nehty jsou skvělým způsobem, jak ukázat svou kreativitu a dodat šmrnc každému oblečení.

 V tomto článku vám poskytneme několik skvělých nápadů, postřehů a trendy tipů na vánoční nehty.                                                      

 Připravte se tedy na sváteční atmosféru a udělejte dojem svými báječnými nehty! 


Vánoční nehty se v posledních letech staly oblíbeným trendem a naše nehtová dizajnérka Bára (IG- @naildesigner_baraslesinger) je zde, aby se s vámi podělila o své odborné znalosti a postřehy, jak si na nehtech vytvořit úžasný vánoční vzor.

Díky dlouholetým zkušenostem v nehtovém průmyslu, Bára vypilovala své dovednosti k dokonalosti a je připravena provést vás procesem vytváření krásných nehtů inspirovaných Vánocemi.


Krok za krokem: Jak vytvořit vánoční vzor sněhové vločky na nehtech

Postupujte podle následujících kroků a vytvořte si na nehtech krásný vzor sněhové vločky:

Navod - vločka 1Navod - vločka 2

Navod - vločka 3Navod - vločka 4

Navod - vločka 5

Pokud chcete svým nehtům dodat nádech zimního kouzla, vzor sněhové vločky je ideální volbou. 

Nezapomeňte, že cvičení dělá mistra, takže se nenechte odradit, pokud vaše první pokusy nebudou bezchybné. S časem a trpělivostí se stanete profesionály ve vytváření úžasných vzorů na nehtech.


 

Nápady a inspirace pro vánoční nehty

Nyní, když už víte, jak vytvořit vzor sněhové vločky, pojďme prozkoumat další nápady, které vás inspirují pro vaše vánoční nehty: 

  • Zahalte své nehty do puntíků! 

vzor puntiky - nehty

Puntíky nikdy nevyjdou z módy a jsou ideální volbou pro vánoční návrhy nehtů. Tento nadčasový vzor dodá hravý nádech každé manikúře a lze jej přizpůsobit vašemu individuálnímu stylu.

  • Elegantní třpytivé barvy.

Vzor trpitky - nehty

Co se týče vánočních trendů na nehty, třpytky jsou vždy hitem. Letos se rozhodněte pro elegantní třpytivé barvy, které vašim nehtům dodají šmrnc. Přemýšlejte o třpytivé zlaté, stříbrné nebo jiskřivé tmavě červené. Tyto odstíny okamžitě pozvednou každou manikúru a vytvoří oslnivý efekt.

  • Oblečte vaše nehty do teplého svetříku.

Vzor svetru - nehty

Kdo by se během svátků nerad zachumlal do příjemného svetru? Nyní můžete tento příjemný pocit přenést i na své nehty s designem inspirovaným svetrem. Tento vzhled s texturou je ideální pro zimní období a dodá vaší manikúře jedinečný nádech.


 

Nezapomeňte, že klíčem k dosažení úžasných vánočních nehtů je popustit uzdu fantazii a experimentovat s různými barvami, vzory a designem. Ať už dáváte přednost jemnému a elegantnímu vzhledu, nebo se chcete vyřádit s odvážnými a zářivými vzory, vánoční nehty jsou dokonalým způsobem, jak vyjádřit svou sváteční náladu.

 

TOP TŘI BARVY VÁNOC!

Red 406                                       Sparkle 6                              Green 805 

Díky těmto nápadům, a tipům na vánoční nehty jste připraveni zazářit o svátcích s báječnými nehty. Ať už si vyberete vzor sněhové vločky, prozkoumáte různé vzory. Doufáme, že vás tento článek inspiroval k tomu, abyste byli kreativní a ukázali svou sváteční náladu prostřednictvím nehtů.

 Šťastné nakupování a veselé svátky!

 

S pozdravem,

Klaudy a Bára, Velkoobchod-salony.cz

Plaťte nově pomocí odložené platby Twisto a na splátky s Home Credit

Pro naše zákazníky spouštíme nové možnosti platby, které přijdou vhod především v případě, že nemáte na účtu dostatek peněz pro okamžitou platbu. S Twisto zaplatíte později, s Home Credit můžete nakoupit na splátky.
 

Nemáte dostatečný zůstatek na účtu? I přesto u nás lze nakoupit. Stačí využít dvě nové možnosti platby, které jsme právě spustili. Pro menší objednávky jsou skvělým řešením odložené platby Twisto, pro ty větší pak nákup na splátky Home Credit.

Zaplaťte s Twisto Pay

Nákupy v e-shopu jsou sice pohodlné, ale sem tam se může stát, že netrefíte velikost, nebude se vám líbit barva, nebo zboží vrátíte z nějakého jiného důvodu. Právě v těchto situacích odložené platby Twisto přijdou obzvlášť vhod.
 
Začali jsme nabízet Twisto Pay. Pokud si tuto možnost platby vyberete, za zboží nic neplatíte. Nákup za vás zaplatí Twisto! Zboží vám přijde domů a až poté platíte. Platbu totiž provádíte do 30 dní, platební podklady vám přijdou e-mailem. A pokud si u Twista založíte účet, splatnost se vám ještě prodlouží. Pro samotný nákup u nás to ale nutné vůbec není. Twisto Pay je ověřená, bezpečná a jednoduchá metoda placení v e-shopech, díky které nemusíte mít peníze blokované ve zboží, když je potřebujete na jiné výdaje. Jde o skvělou pomoc ve chvíli, kdy nemáte finance k dispozici. Naše zboží potřebujete urgentně, ale aktuálně nemáte peníze na účtu? Pokud víte, že je budete mít za týden, nechte Twisto, ať zaplatí za vás, a pak peníze splaťte.
 

Metoda Twisto Pay je však určena spíš pro menší nákupy. Jedna osoba může za měsíc nakoupit do výše 25 000 Kč. Konkrétní limity pro e-shopy jsou stanovované podle toho, za jak vysoké částky v nich lidé obvykle nakupují. Jestliže uděláte obzvlášť drahý nákup, je možné, že vám ho Twisto Pay neschválí.

Využijte nákup na splátky Home Credit

Twisto Pay je tedy platební metoda vhodná spíše pro menší nákupy. U splátek s Home Credit je tomu přesně naopak, musíte nakoupit aspoň za 1 000 Kč. V košíku si jednoduše vyberete platební metodu Na splátky Home Credit, nastavíte si výši splátky a zadáte vaše údaje. Nákup za vás zaplatí Home Credit a vy mu ho pak splácíte.
 
Při nákupu na splátky uzavíráte klasickou smlouvu o úvěru se společností Home Credit. Jste přesměrováni na jejich web a pak zase zpátky do našeho e-shopu. Pokud už jste něco takto platili, máte u Home Credit účet a celý proces bude velmi rychlý. V případě první platby budete muset Home Credit dát své osobní údaje.
 

Výhodou obou metod tedy je, že nemusíte mít peníze v aktuální chvíli k dispozici. Navíc jsou rychlé. Neopisujete žádné údaje z karty, jen párkrát kliknete a vše potvrdíte. Zjednodušujeme pro vás nákupní proces!

Jak rozjet v dnešní době salón?

Jak rozjet svůj vlastní salon?

V dnešní době to není vůbec nic lehkého, ale proč si nesplnit svůj sen?

Tady máme pár rad, nad čím se zamyslet a jak toho dosáhnout:

1. Vize a plánování: Začněte tím, že popíšete důležitost vytvoření vize a plánování pro váš salon. Diskutujte o tom, jaké služby chcete poskytovat, jakou cílovou skupinu chcete oslovit a jakou atmosféru chcete vytvořit ve svém salonu. Je to velice důležité utříbit si myšlenky.

2. Finanční plánování: Popište důležitost správného finančního plánování před zahájením provozu salonu. Nemůžete být překvapení. Zahrňte náklady na pronájem nebo koupi prostor, nákup vybavení, marketingové náklady a další provozní výdaje. 

3. Vybrání vhodného místa: Výběr vhodného místa pro váš salon. Zohledněte faktory jako viditelnost, dostupnost pro zákazníky, dostatečný prostor pro vybavení salónu a parkovací možnosti.

4. Nákup vybavení: Zvažte různé možnosti vybavení salónu a jak vybrat ty správné pro váš salon. Nebojte se požádat o pomoc a diskutujte o výběru vybavení, které odpovídá vašim potřebám a rozpočtu. Zmiňte také možnost financování nákupu vybavení, pokud je to nutné.

5. Marketingová strategie: Vysvětlete si důležitost marketingové strategie při rozjetí salonu. Kde všude můžete salón zviditelnit a jakým způsobem ( Reklamy na googlu, seznamu, FB, IG..) Sepište si na papír různé druhy kanálů pro Vaší propagaci, které Vám vyhovují.

Mějte silnou online přítomnost: Vytvořte si webové stránky pro váš salon, kde budou zákazníci moci nalézt informace o službách, ceník, fotky nebo rezervovat termín. Mějte také aktivní přítomnost na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Instagram, kde budete sdílet fotografie, tipy a rady pro péči o vlasy nebo pokožku.

6. Vyzdvihněte své konkurenční výhody: Identifikujte a zdůrazněte výhody vašeho salonu ve srovnání s konkurencí. Může to být například profesionální personál, zkušenosti v oboru, unikátní služby nebo používání kvalitních produktů.

7. Oslovte místní komunitu: Spolupracujte s místními partnery, jako jsou salony krásy nebo obchody se zdravou výživou, na vzájemném propojení a doporučování. Zapojte se také do místních událostí nebo charitativních akcí.

8. Nabídněte zákaznické akce a slevy: Vytvořte zákaznickou loajalitu nabídkou speciálních akcí nebo slev na vaše služby. Můžete také zvážit program věrnostních bodů nebo dárkové poukazy.

9. Kvalita služeb: Nezapomínejte na to, že kvalita služeb je klíčová pro úspěch salonu. 

 

Doufám, že těchto pár tipů Vám pomůže :)

Vaše Silvie

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. 1 #