Plaťte nově pomocí odložené platby Twisto a na splátky s Home Credit

Pro naše zákazníky spouštíme nové možnosti platby, které přijdou vhod především v případě, že nemáte na účtu dostatek peněz pro okamžitou platbu. S Twisto zaplatíte později, s Home Credit můžete nakoupit na splátky.
 

Nemáte dostatečný zůstatek na účtu? I přesto u nás lze nakoupit. Stačí využít dvě nové možnosti platby, které jsme právě spustili. Pro menší objednávky jsou skvělým řešením odložené platby Twisto, pro ty větší pak nákup na splátky Home Credit.

Zaplaťte s Twisto Pay

Nákupy v e-shopu jsou sice pohodlné, ale sem tam se může stát, že netrefíte velikost, nebude se vám líbit barva, nebo zboží vrátíte z nějakého jiného důvodu. Právě v těchto situacích odložené platby Twisto přijdou obzvlášť vhod.
 
Začali jsme nabízet Twisto Pay. Pokud si tuto možnost platby vyberete, za zboží nic neplatíte. Nákup za vás zaplatí Twisto! Zboží vám přijde domů a až poté platíte. Platbu totiž provádíte do 30 dní, platební podklady vám přijdou e-mailem. A pokud si u Twista založíte účet, splatnost se vám ještě prodlouží. Pro samotný nákup u nás to ale nutné vůbec není. Twisto Pay je ověřená, bezpečná a jednoduchá metoda placení v e-shopech, díky které nemusíte mít peníze blokované ve zboží, když je potřebujete na jiné výdaje. Jde o skvělou pomoc ve chvíli, kdy nemáte finance k dispozici. Naše zboží potřebujete urgentně, ale aktuálně nemáte peníze na účtu? Pokud víte, že je budete mít za týden, nechte Twisto, ať zaplatí za vás, a pak peníze splaťte.
 

Metoda Twisto Pay je však určena spíš pro menší nákupy. Jedna osoba může za měsíc nakoupit do výše 25 000 Kč. Konkrétní limity pro e-shopy jsou stanovované podle toho, za jak vysoké částky v nich lidé obvykle nakupují. Jestliže uděláte obzvlášť drahý nákup, je možné, že vám ho Twisto Pay neschválí.

Využijte nákup na splátky Home Credit

Twisto Pay je tedy platební metoda vhodná spíše pro menší nákupy. U splátek s Home Credit je tomu přesně naopak, musíte nakoupit aspoň za 1 000 Kč. V košíku si jednoduše vyberete platební metodu Na splátky Home Credit, nastavíte si výši splátky a zadáte vaše údaje. Nákup za vás zaplatí Home Credit a vy mu ho pak splácíte.
 
Při nákupu na splátky uzavíráte klasickou smlouvu o úvěru se společností Home Credit. Jste přesměrováni na jejich web a pak zase zpátky do našeho e-shopu. Pokud už jste něco takto platili, máte u Home Credit účet a celý proces bude velmi rychlý. V případě první platby budete muset Home Credit dát své osobní údaje.
 

Výhodou obou metod tedy je, že nemusíte mít peníze v aktuální chvíli k dispozici. Navíc jsou rychlé. Neopisujete žádné údaje z karty, jen párkrát kliknete a vše potvrdíte. Zjednodušujeme pro vás nákupní proces!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz. 1 #